КОРЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

  

24.03.2016                                                                                                      № 08-кп

                                                                                

Про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" 

 

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі - Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (далі - Порядок), Плану проведення перевірок відповідно до Закону України "Про очищення влади", затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р:

 

  1. Провести перевірку, передбачену Законом (далі - перевірка), стосовно головного бухгалтера сільської ради Чернявської Наталії Володимирівни (крім виборних посад), у тому числі тих, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та перебувають на лікарняному) у термін з 01 квітня 2016 року.
  2. Врахувати, що відповідальним за проведення перевірки, є секретар сільської ради Гончарова Тетяна Віталіївна.
  3. Секретарю сільської ради Гончаровій Тетяні Віталіївні забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті сільської ради в день його прийняття та довести це розпорядження до відома осіб, які підлягають перевірці.
  4. Працівникам сільської ради, які підлягають перевірці, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки, відповідно до Графіку, подати власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою наведеною у  додатках 2 або 3.
  5. Секретарю сільської ради під час проведення перевірки керуватися вимогами Порядку.
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Сільський головаГ.В.Комісар